Hosted Exchange
Control Panel
Inloggen op Persoonlijk Control Panel
Bewerken persoonlijke gegevens
Instellen hintvraag en hintantwoord
Wachtwoord wijzigen van uw account
Doorsturen van e-mail
Afwezigheidsassistent inschakelen
Gebruikerstoegang op de postbus
Inloggen Beheerders Control Panel
Aanmaken Hosted Exchange-account
Verwijderen Hosted Exchange-account
Bewerken van een Hosted Exchange-account
Aanpassen accounttype
Extra schijfruimte toewijzen
Gebruikerswachtwoord wijzigen
Distributielijsten beheren
E-mailaliassen aanmaken en bewerken
Beheerdersrechten toewijzen





Dit artikel heeft betrekking op het volgende product:
Hosted Exchange

Aanpassen accounttype

Binnen de Hosted Exchange-omgeving van Hostnet zijn een of meerdere gebruikers aangewezen als beheerders van het Hosted Exchange-domein. Via het Beheerders Control Panel kunnen zij beheertaken uitvoeren, zoals het aanmaken, wijzigen en verwijderen van gebruikersaccounts, het wijzigen van wachtwoorden van gebruikers, het beheren van distributielijsten et cetera.

Hosted Exchange-accounttype wijzigen
Het kan voorkomen dat een gebruiker behoefte heeft aan meer (of minder) functionaliteiten. In dat geval kunt u, nadat er via Hostnet administratief een account-upgrade heeft plaatsgevonden, als beheerder het account-type van de betreffende gebruiker wijzigen.

Volg hiervoor onderstaande stappen:

Stap 1
Log in op het Beheerders Control Panel.

Stap 2
Onder het kopje GEBRUIKERS klikt u op het icoon gebruikers weergeven.

U krijgt een overzicht te zien van alle gebruikers die aanwezig zijn binnen uw Hosted Exchange-domein:

Stap 3
Open de instellingen van het te bewerken gebruikersaccount door op de gebruikersnaam van de betreffende gebruiker te klikken.

Onderstaand scherm verschijnt:

Stap 4
Klik op het tabblad Services.

Onderstaand scherm verschijnt:

Stap 5
Klik in de (sub)menubalk op BEWERKEN.

Onderstaand scherm verschijnt:

Stap 6
Klik op het  icoon voor Hosted Exchange 2007-onderdeel.

Het scherm klapt uit en onderstaande opties worden zichtbaar:

Stap 7
Voer de volgende wijzigingen door:

  • Schijfruimte (onder Algemene resourcelimieten): voer het aantal MB in dat hoort bij het account-type waarnaar u wilt up- of downgraden:
  • Hosted Exchange Lite: 100 MB
    Hosted Exchange Compleet: 250 MB
    Hosted Exchange Extra: 500 MB
    Eventueel extra aangevraagde schijfruimte (per 100 MB) kunt u direct bij de standaardwaarde optellen en invoeren.
  • Selecteer tevens het gewenste accounttype onder Selecteer een postbussjabloon.

Stap 8
Klik op Opslaan om de ingevoerde wijzigingen actief te maken.

Stap 9
Kies in de menubalk AFMELDEN om het Beheerders Control Panel te verlaten of HOME om terug te keren naar het hoofdscherm van het Beheerders Control Panel.